«Український фонд допомоги» готовий надати допомогу в діагностиці та лікуванні важких дерматологічних захворювань!

 

 «Український фонд допомоги» готовий надати допомогу в діагностиці та лікуванні важких дерматологічних захворювань!

 

Ні для кого не секрет, що медичне обслуговування стає все дорожчим, а для деякої частини населення і зовсім недоступним. Це досить складно, особливо коли це стосується маленьких дітей. «Інститут дерматокосметології доктора Богомолець» (http://bogomoletsclinic.com.ua) вже протягом багатьох років веде діяльність в діагностуванні та лікуванні захворювань шкіри у дітей (у тому числі у найменших). 

Окрема частина нашої роботи - це соціальні проекти. Іноді лікування деяких захворювань шкіри у дітей вимагає значних фінансових витрат. У деяких випадках ми просто не можемо відмовити в допомозі, а в деяких випадках знаходяться фонди та організації, які розділяють з нами витрати в проведенні лікування. Особливо приємно, коли з'являється організація, яка без будь-яких умов або реклами готова взяти участь у збереженні здоров'я, а іноді і життя маленьких українців!

Ми раді повідомити, що організація «Український фонд допомоги» (www.ufond.ua), на рахунку якої величезна кількість реальних справ, запропонувала нам свою допомогу.

Цей фонд готовий фінансувати проведення діагностики та лікування складних дерматологічних захворювань, які вимагають значних фінансових ресурсів.

Що необхідно зробити:

1. За можливості максимально поділитися цією інформацією зі своїми друзями та колегами. Іноді до того, кому дійсно потрібна допомога, вона приходить зовсім з несподіваних джерел.

2. Надішліть нам інформацію (знімок, опис проблеми) для попередньої діагностики. Найкраще це зробити через ресурс www.telederm.com.ua, де є детальні інструкції про те, яка саме інформація потрібна лікарю для попередньої діагностики.

3. Обов'язково - вибір режиму звернення «Екстрена допомога» (http://telederm.com.ua/documents/Step_2_1.pdf). У цьому випадку Ваша інформація буде оброблятися в максимально короткі терміни на безкоштовній основі.

4. Умови отримання допомоги:

- Діти до 12 років !!! (Діти до 5 років - у пріоритеті).

- Захворювання, за якими допомога буде надана в найкоротші терміни: гемангіоми, судинні мальформації, винні плями, рубці (шрами), опіки, родимки - все перераховане - великого розміру з локалізацією - відкриті частини тіла, обличчя, шия, голова, статеві органи, груди .

- Дітям загиблих і поранених в зоні АТО, переселенцям із зони АТО - пріоритет (при наданні підтверджуючих документів)

5. З усіх питань можна звертатися за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

6. У тому випадку, якщо Ви знаходитесь не в Києві і у Вас немає можливості приїхати, після попередньої діагностики ми постараємося підібрати фахівця, який знаходиться максимально близько до Вас теріторіально.

ВАЖЛИВО: На жаль, але надати допомогу всім бажаючим неможливо. Тому ми сподіваємося на Ваше розуміння того, що допомога буде надана в першу чергу тим, хто потребує її найбільше. Можете розраховувати на нашу об'єктивність при прийнятті рішення і на публічну звітність про кожному конкретному випадку допомоги!