Ніколи не втрачати надію!

Ніколи не втрачати надію!

Із самого народження батьки Аліни Педько боролися із гемангіомою обличчя, з якою дівчинка народилася. Сьогодні Аліні 27 років, і про тяжкі роки боротьби із судинною пухлиною нагадує лише деформоване обличчя.

Гемангіома утворилася в області лівого ока. Існувала загроза, що зростаючи, вона могла давити на нервові закінчення, ніс, судини, поступово вростати в черепну кістку. Тому у випадку Аліни було важливо не відкладати лікування.

Перші три роки життя дівчинка провела в медичних закладах. 22 операції, які Аліні зробили протягом життя, не допомогли повністю позбутися проблеми. Лікарі застосовували кріо, імунотерапію, які, на жаль, також не дали позитивного результату. Такого складного випадку, з яким зіткнулися спеціалісти, вони раніше не зустрічали. 

 

Проект телеканалу 1+1 під назвою «Поверніть мені красу», героїнею якої стала Аліна, зібрав цілу команду спеціалістів, які мали покращити Алінине обличчя та поліпшити стан окремих органів.

Було прийнято рішення провести пластику м’яких тканин – перерозподілити шкіру так, щоб покращити зовнішній вигляд щоки. Труднощі були пов’язані із тим, що пухлина пошкодила м’язи, котрі відповідали за закриття повіки. Тому відновити цю функцію вдалося тільки на 50 %. 

 З Аліною працювали лікарі  офтальмолог та психолог.  Завдяки їх роботі вдалося покращити Аліні зір та більш-менш повернути симетрію обличчя.  

Аліна Педько, не зважаючи ні на що, здобула успішну кар’єру та ніколи не зупинялася на своєму життєвому шляху. Важливо – не втрачати надію, вірити у краще майбутнє та ніколи не зупинятися. 

Судинні патології піддаються лікуванню, варто тільки звернутися до спеціаліста. Найкращі експерти проконсультують Вас за допомогою ресурсу ТЕЛЕДЕРМ. Дізнайтеся більше на сайті telederm.com.ua